• Adams, Bauzentrum Zary, Sorau, Adams Bauzentrum, Panorama, Banner, Baner

Baustoffe

Baustoffe

Schauen Sie sich unsere Angebote rum ums Bauen an

Adams Centrum Handlowe - Żary, Górnośląska 17, materiały budowlane, sklep
Adams Centrum Handlowe - Żary, Górnośląska 17, materiały budowlane, sklep

O dziale

Die Firma Adams in Żary, bietet Ihnen Baustoffe und Bauzubehör, der besten Produzenten vom In und Ausland an. Im Sortiment haben wir Putz von Atlas, Ceresit und Foveo. Barwimy tynki wewnętrzne, tynki zewnętrzne, tynki mozaikowe, a także farby fasadowe. Nasz sklep budowlany posiada w ofercie również systemy ociepleń elewacji, materiały ścienne ceramiczne, materiały silikatowe, gipsy, zaprawy, kleje, fugi, silikony, płyty gipsowo-kartonowe (GK) z profilami, hydropanele, systemy dociepleń, systemy mocowań oraz grunty, rozpuszczalniki i środki przeciwpleśniowe. Szeroka gama produktów okołobudowlanych jest stale rozwijana, a promocyjne ceny i wyprzedaże pozwalają na kupno najtańszych w okolicy materiałów budowlanych!

Interesują Państwa materiały do hydroizolacji, materiały izolacyjne lub materiały do murowania? Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Żarach. Specjaliści ds. sprzedaży doradzą odpowiednie produkty budowlane do Państwa potrzeb, a także pomogą w doborze ilości oraz typu potrzebnego asortymentu. Istnieje możliwość dostawy, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Żagań.

Centrum Budowlane otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18. W soboty przyjmujemy klientów godzinach od 7:00 do godz. 14. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na ul. Górnośląską 17 w Żarach.

ADAMS Centrum Handlowe to od lat żarski lider w dziedzinie sprzedaży asortymentu takiego jak materiały budowlane i związane z nimi akcesoria do remontu i renowacji domu. Inwestujemy tylko w sprawdzone rozwiązania i produkty najwyższej jakości, ale w przystępnej cenie. Sklep budowlany nie boi się wprowadzać nowości budowlanych i testować nowy asortyment z technik budownictwa, ocieplania czy wentylacji. Naszego zaangażowania dowodzi stała współpraca z najlepszymi wykonawcami z Żar i województwa lubuskiego, którzy regularnie zaopatrują się w naszym sklepie. Przekonaj się już dziś! Zapraszamy!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz pytania?