• Adams, Bauzentrum Zary, Sorau, Adams Bauzentrum, Panorama, Banner, Baner

Küchen

Kuchnie na wymiar

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działu

Kuchnie KAM Realizacje Centrum Handlowe ADAMS
Kuchnie KAM Realizacje Centrum Handlowe ADAMS

O dziale

Kuchnia to element domu, który powinien nie tylko stanowić wygodne pomieszczenie do codziennego przygotowywania potraw i wspólnych posiłków, ale także być jego ozdobą. W Centrum Handlowym Adams stawiamy na dostosowanie kuchni do potrzeb domowników - tak, by każda szafka kuchenna, szuflada ze sztućcami, lodówka, zmywarka czy zlew znajdowały się w najwygodniejszym miejscu. Każdy projekt kuchni to dla nas osobne wyzwanie, gdyż każdy człowiek posiada inne nawyki i potrzebuje odpowiedniego miejsca do gotowania. Dlatego szczególną uwagę poświęcamy Klientom już podczas wstępnego projektowania ich wymarzonej kuchni. Projektujemy Kuchnie na Wymiar, po wstępnych ustaleniach jak kuchnia ma wyglądać i jakie przede wszystkim funkcje spełniać, tworzymy dla Państwa komputerowy Projekt 3D, który pozwala na wstępne wyobrażenie sobie zamawianej kuchni, ale także na niezbędne poprawki lub ewentualne zmiany projektu. Podejmujemy się pomiarów u klienta, transportu towaru, a także współpracujemy z wykwalifikowanymi wykonawcami, którzy na podstawie przygotowanych projektów mogą podjąć się profesjonalnego montażu kuchni. W razie potrzeby, prowadzimy także serwis dla naszych Klientów.

 

 

W naszej bogatej ofercie, prezentujemy asortyment kuchenny i meble kuchenne tylko wysokiej jakości wykonania, szczególnie zwracając uwagę na materiały, które posłużą Państwo przez lata użytkowania. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt AGD, a także doradzamy w kwestiach kolorystyki, oświetlenia i modnych dodatków, aby gotowanie w nowej kuchni było czystą przyjemnością. Jesteśmy otwarci na życzenia i propozycje Klientów, tak by osiągnąć kompromis między wymarzoną kuchnią i sprzyjającą ceną. Wśród oferty znajdą więc Państwo także nietypowe elementy wystroju kuchni, takie jak stół jadalny ze zdobieniami, szklany blat oraz designerskie wstawki

PROJEKT 3D ŁAZIENKI

Dział Kuchni na ul. Górnośląskiej 17 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 - 18, a w soboty od 10 - 14. Każdego dnia można zwiedzać ekspozycję, w której regularnie przedstawiamy Państwu najnowsze trendy. Zainteresowani zamówieniem nowej kuchni mogą podać wymiary łazienki naszej Pani Projektant w celu stworzenia profesjonalnego Projektu 3D, który można dowolnie zmieniać, aby przyszła kuchnia jak najmocniej pokrywała się z Państwa wyobrażeniem Kuchni Marzeń.

 

 

Godziny otwarcia
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
godz. 10.00 – 18.00
SOBOTA:
godz. 10.00 – 14.00

tel. 68 479 44 88, tel.500 195 177

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz pytania?