• Adams, Bauzentrum Zary, Sorau, Adams Bauzentrum, Panorama, Banner, Baner

Pflastersteine, Granite, Tarasen

Kostka, Bruk, Granit, Tarasy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działu

LIBET Żary, Partner Handlowy, Lubuskie, Żary, Żagań
Libet, ścieżki ogrodowe, tarasy, kostka, na zamówie, katalog bruku

Kostka, Bruk, Granit, Tarasy

Tarasy i płyty chodnikowe - Terrassen- und Gehwegplatten

Wiele produktów do ogrodnictwa tarasów i ścieżek ogrodowych
Viele Produkte zur Gartengestaltung von Terrassen und Gartenwegen

 

Kamienie chodnikowe, drewniane kafelki, stopnie i wiele innych
Pflastersteine, Holzfliesen, Trittsteine und vieles mehr

 

Drewniane deski na taras - Holzdielen für Ihre Terrasse
Płytki drewniane - Holzfliesen

Tarasy i chodniki - Terrassenplatten & Gehwegplatten
płytki z drewna - Holzfliesen
kostka brukowa - Pflastersteine
Zierkies & Ziersplitt
Taras i ścieżki - Terrasse & Wege

Znajdą tu Państwo na przykład eleganckie tarasy, kostki brukowe i sadzenia, solidne systemy murowane, płytki z drewna, a także atrakcyjne wczesne i wysokie łóżka w różnych wzorach.
Hier erhalten Sie beispielsweise schicke Terrassenplatten, Pflaster- und Pflanzsteine, robuste Mauersysteme, Holzfliesen oder auch attraktive Früh- und Hochbeete in diversen Ausführungen.

terrassenplatte - płyta tarasowa
Pflaster Beton - betonowa kostka brukowa
Basalt-Pflaster - nawierzchnia bazaltowa
Fallschutzplatte/ElastikmatteS - płyta ochronna/przeciwupadkowa

Wysokiej jakości drewniane kafelki - Hochwertige Holzfliesen

 

Firma Centrum Handlowe Adams w Żarach oferuje Państwu szeroką gamę galanterii chodnikowej. Żarski sklep to najlepsze miejsce żeby zaopatrzyć się w produkty takie jak kostka granitowa, płyty chodnikowe, kamienie ozdobne, chodniki, a także obrzeża chodnikowe i deski tarasowe. Proponujemy szeroki wachlarz bruku i kostki brukowej zarówno do wzorów prostych i skomplikowanych. Innowacyjne kształty na tarasy, podjazdy, ścieżki i chodniki miejskie i około domowe. Na zamówienie w sklepie stacjonarnym Adams w Żarach można dobrać różne grubości, ciekawe wzory i niestandardowe wielkości kostki brukowej, kostki granitowej i kostki tarasowej.

Oferujemy sprzedaż autoryzowanych produktów z dziedziny materiałów przemysłowych zarówno klientom indywidualnym jak i firmom brukarskim! Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru asortymentu do inwestycji Klienta – tak, aby gotowa nawierzchnia stanowiła funkcjonalną oraz harmonijną i indywidualną ozdobę Państwa obiektu. Współpracujemy także z wykonawcami nawierzchni, tarasów, podjazdów, ścieżek i ogrodów. Możemy polecić Klientom certyfikowane firmy brukarskie o wysokim standardzie świadczonych usług, wykonujące pracę w woj. Lubuskiem, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Żagań.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kostek brukowych, granitowych. Wśród asortymentu znajdują się produkty oryginalne, barwione, płukane, a także postarzane i klasyczne. Centrum Bruku otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18. W soboty przyjmujemy klientów godzinach od 7:00 do godz. 14. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na ul. Górnośląską 17 w Żarach.

 

Godziny otwarcia
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
godz. 8.00 – 18.00
SOBOTA:
godz. 8.00 – 14.00

tel. 510 157 984

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz pytania?