• Adams, Bauzentrum Zary, Sorau, Adams Bauzentrum, Panorama, Banner, Baner

Rolläden, Jalousien, Fliegengitter

Rolety, Moskitiery, Żaluzje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działu

Rolety, Żaluzje, Moskitiery

Specjalnie przygotowana oferta osłon przeciwsłonecznych, moskitier oraz żaluzji dostępna jest w sklepie Adams Centrum Handlowe w Żarach. Prowadzimy całoroczną sprzedaż rolet i zasłon wewnętrznych, a także produkujemy wysokiej jakości zaciemniające rolety wewnętrzne na wymiar. Używane przez nas materiały pochodzą tylko od wysokiej jakości, sprawdzonych dostawców, oferujemy także usługę pomiaru i profesjonalny montaż rolet oraz moskitier.  Dużym zainteresowaniem cieszą się roletki wewnętrzne Dzień i Noc, które mogą zasłonić okno całkowicie lub przepuszczać odpowiednią ilość światła słonecznego, aby ogrzać i rozjaśnić mieszkanie. Na zamówienie w sklepie stacjonarnym Adams w Żarach można dobrać różne rodzaje rolet, w kasecie lub bez, z różnymi wariantami kolorystycznymi oraz moskitiery i osłony przeciwsłoneczne. Osłona przeciw owadom występuje w wielu wariantach, na okna, na drzwi, produkowana jest pod wymiar podany przez Klienta.

 

 

 

Oferujemy sprzedaż autoryzowanych produktów firmy SELT z kategorii markizy, pergole, refleksole, a także żaluzje fasadowe w różnych kształtach i rozwiązaniach montażowych i sterujących. Dostępne jest sterowanie żaluzjami fasadowymi poprzez sterowanie ręczne oraz bezprzewodową automatykę, co jest znacznie wygodniejsze w szczególności przy zamówieniu na kilku osłon. Elastyczność zwijania i rozwijania żaluzji zależy od prowadzenia lameli - możemy zastosować prowadnice linkowe oraz prowadnice listwowe zapewniające większą stabilność całej konstrukcji. Lamele żaluzji w kształcie litery C są znacznie częściej wybieraną opcją, ale nie dają one tak dużego zaciemnienia pomieszczenia jak lamele w kształcie litery Z. Przy wyborze, możemy także zdecydować się na montaż podtynkowy żaluzji fasadowych, dzięki któremu znaczna część konstrukcji będzie schowana pod elewacją budynku. Oferujemy także usługę wstępny pomiar budynku pod zamówienie żaluzji oraz osłon przeciwsłonecznych w woj. Lubuskiem, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Żagań.

Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą naszych produktów przeciwsłonecznych takich jak Markiza Tarasowa lub Balkonowa, Roleta Wewnętrzna, Żaluzja Fasadowa, system Veranda, Refleksol, Daszek Drzwiowy, a także innych osłon okiennych i drzwiowych jak moskitiera składana, żaluzja pionowa itp. Do większości asortymentu dostępna jest automatyka sterująca oraz wydajne napędy do markiz, bram i żaluzji. Sklep stacjonarny na ul. Górnośląskiej 17 w Żarach znajduje się obok Działu Drzwi i Sklepu KOMFORT. Interesantów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18, a także w soboty w godzinach od 8:00 do godz. 14. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy .

Godziny otwarcia
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
godz. 8.00 – 18.00
SOBOTA:
godz. 8.00 – 14.00

tel. 510 310 204
tel. 518 518 323

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz pytania?