• Adams, Bauzentrum Zary, Sorau, Adams Bauzentrum, Panorama, Banner, Baner

Komfort – Platten, Etagen, Teppiche

KOMFORT Żary

Podłogi, dywany, panele, wykładziny

Komfort godziny otwarcia kontakt Sypialnia Marzeń
Salon Komfort Żary Żagań Sieniawa tanie wykładziny

Nowość w ADAMS!

Mamy przyjemność poinformować o otwarciu salonu firmy Komfort w Żarach.

 

* firma KOMFORT od 20 lat oferuje pokrycia podłogowe, akcesoria do montażu oraz środki pielęgnacji.
* w Centrum Handlowym Adams znajdą Państwo również inne produkty do remontu domu, biura czy mieszkania.
* KOMFORT jest marką numer jeden w Polsce sklepów tej kategorii.

 

Komfort - Platten, Etagen, Teppiche
Paneele
Vielfalt für Ihren Wohnraum - roznorodnosc przestrzeni mieszkaniowej
Podłogi laminowane, parkietowe i winylowe - Laminat, Parkett & Vinylböden
echtholz - prawdziwe drewno
Hohe Dekorvielfalt - duża różnorodnmość dekoracji
Holzdielen
Wysokiej jakości drewniane kafelki - Hochwertige Holzfliesen

 

 

Początki firmy KOMFORT sięgają 1992 roku. Obecnie to ponad 100 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Średnia powierzchnia jednego sklepu wynosi 1000 m2, co pozwala na wyeksponowanie szerokiej gamy produktów, dzięki temu wszystkie potrzebne materiały i akcesoria podłogowe Klienci znajdują pod jednym dachem. Zaopatrzeniowcy firmy KOMFORT docierają w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu ciekawych i wyjątkowych produktów na każdą kieszeń. Inspirują ich nowe trendy, odważne rozwiązania i połączenia barw. Wszystko to jest starannie selekcjonowane z myślą o naszych klientach – tych, co urządzają małe mieszkania, okazałe domy czy apartamenty, tych, którzy cenią sobie wyrafinowane wzornictwo lub minimalizm i stawiają na funkcjonalność, bo spodziewają się przyjścia na świat dzieci. Kolekcje i materiały sprowadzane są z całego świata z myślą o potrzebach klientów z Polski i nie tylko.

 

 

Otwarcie salonu Komfort Żary wypełniło lukę na lokalnym rynku. Dotychczas w okolicy nie było Centrum Handlowego o tak bogatej ofercie, w której znajdą Państwo nie tylko panele, wykładziny, akcesoria do sprzątania, wyposażenie domu, ale również materiały budowlane, środki renowacyjne i produkty na zamówienie, które takie jak rolety wewnętrzne czy automatykę sterującą urządzeniami elektronicznymi w domu i poza nim. A wszystkie te produkty znaleźć można w jednym wielkim kompleksie handlowym w Żarach na ul. Górnośląskiej 17.

KOMFORT promuje i kreuje najnowsze trendy. Dzięki inspiracjom możesz dobrać produkty do stylu, który jest Ci najbliższy. Podpowiadamy jaki produkt najlepiej pasuje do wybranego wnętrza oraz jak zastąpić najmodniejszy produkt tańszą alternatywą. Panele, Dywany, Wykładziny, Podłogi i nie tylko! Adams Centrum Handlowe Zaprasza!

 

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek:
godz. 8.00 – 18.00
Sobota:
godz. 8.00 – 14.00

nr tel: 885 998 205

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Masz pytania?