Libet Kostka brukowa, tarasy, ogrodzenia

Libet Żary

Kostka brukowa, Galanteria betonowa, Systemy ogrodzeniowe

Libet Autoryzowany Punkt Sprzedaży na województwo lubuskie Adams Żary
libet, punkt sprzedaży, Cottbus, Dystrybutor kostki brukowej
Libet Adams Centrum Handlowe Żary Punkt Sprzedaży

O współpracy

Firma Adams jest autoryzowanym punktem sprzedaży kostki brukowej, galanterii betonowej i systemów ogrodzeniowych w powiecie żarskim – żagańskim. W swojej ofercie posiadamy produkty renomowanej firmy LIBET – lidera na polskim rynku w branży kostki brukowej. Oferujemy sprzedaż autoryzowanych produktów z dziedziny materiałów przemysłowych zarówno klientom indywidualnym jak i firmom brukarskim! Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru asortymentu do inwestycji Klienta – tak, aby gotowa nawierzchnia stanowiła funkcjonalną oraz harmonijną i indywidualną ozdobę Państwa obiektu. Współpracujemy także z wykonawcami nawierzchni, tarasów, podjazdów, ścieżek i ogrodów. Możemy polecić Klientom certyfikowane firmy brukarskie o wysokim standardzie świadczonych usług, wykonujące pracę w woj. Lubuskiem, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Łęknica, Przewóz, Podroże, Słubice, Żagań.

 

Libet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Spółka jest liderem polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium, z udziałem wynoszącym 30%, oraz drugim graczem na rynku kostki brukowej ogółem, z udziałem w rynku na poziomie ok. 21%. Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych, natomiast z segmentu standardowego i przemysłowego głównie zaspokajają popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych. W ofercie Spółki znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty kamienne z linii Libet Patio oraz produkty przemysłowe m.in. krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe oraz palisady.

 

Spółka prowadzi obecnie produkcję w 14 zakładach produkcyjnych na 24 liniach produkcyjnych. Łączne moce produkcyjne wszystkich ww. zakładów wynoszą ok. 14 mln m2 w skali roku (w przeliczeniu na kostkę standardową). Zakłady produkcyjne Libet S.A. wyróżniają się wysokim poziomem automatyzacji procesów produkcyjnych. Grupa prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakości surowce oraz przy zachowaniu wyjątkowej dbałości o aspekty bezpieczeństwa pracy.

Zakłady produkcyjne Spółki zlokalizowane są w regionach o największym popycie na kostkę brukową. Pozwala to na optymalizację kosztową – transport produktów z segmentu przemysłowego jest opłacalny w promieniu ok. 150 km od zakładu, a produktów z segmentu standardowego w promieniu ok. 250 km.

 

• Katalog produktów - Kliknij aby zobaczyć katalog produktów LIBET

• Produktkatalog - Klicke, um zu sehen Produktkatalog LIBET

Współpraca firm LIBET S.A. oraz ADAMS Centrum Handlowe ma na celu dostarczenie okolicznym wykonawcom łatwego dostępu do produktów takich jak kostka brukowa, płyty tarasowe, palisady, tarasy, ścieżki, podjazdy, mała architektura, grysy i otoczaki, elewacje. Sklep stacjonarny w Żarach przy ul. Górnośląskiej 17 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18, a w soboty od godziny 8 do godziny 14.

 

Potrzebujesz fachowej porady i sprawnej obsługi? Zapraszamy!

 
 

Godziny otwarcia
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
godz. 8.00 – 18.00
SOBOTA:
godz. 8.00 – 14.00

tel. 510 157 984

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz pytania?