Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

Witamy w Adams Centrum Handlowym Żary!

Adams Centrum Handlowe Żary to dynamicznie rozwijający się kompleks handlowy, który od wielu lat spełnia oczekiwania naszych klientów. Nasza firma jest dumnym integralnym elementem lokalnej społeczności, oferując najwyższą jakość produktów i usług.

Nasza Misja

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której każdy może znaleźć to, czego potrzebuje. Dążymy do zapewnienia nie tylko zakupów, ale również wspaniałych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Stawiamy na innowacyjność, zrównoważony rozwój oraz bliskie relacje z naszą społecznością.

Nasza Oferta

1. Zakupy

Adams Centrum Handlowe Żary to prawdziwe niebo dla miłośników zakupów. Nasze centrum oferuje szereg produktów niezbędnych przy każdym remoncie i budowie twojego domu lub mieszkania. W jednym miejscu możesz możesz kompleksowo zaopatrzyć się we wszelkie potrzebne rzeczy – począwszy od tzw. ciężkiej budowlanki (cegły, dachy, materiały budowlane) a kończąc na dekoracjach i kompleksowym wystroju wnętrz.

2. Produkty

W Adams Centrum Handlowym Żary dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do różnorodnych form produktów. Nasz kompleks podzielony jest na kilka dużych działów w których znajdziesz wiele intersujących cię produktów.

* Dział „Materiały budowlane” – znajdziesz tu wszystko do budowy domu. Cegły, zaprawy, kleje , dachy, elektryka, kanaliza, artykuły Bhp, narzędzia, farby, tynki to tylko niektóre produkty które tutaj oferujemy.

* Dział „Łazienki” – tu znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej łazienki. Oferujemy m.in. płytki ceramiczne, meble, kabiny, toalety, armatura, tapety. Dodatkowo każdy klient może wykonać bezpłatny projekt i aranżację swojej wymarzonej łazienki.

* Dział „Drzwi, Rolety” – tutaj oferujemy drzwi wewnętrzne najbardziej znanych polskich marek. Tutaj również znajdziesz wszelkie osłony do swojego domu i ogrodu. Największa w okolicy oferta rolet, żaluzji, moskitier. Ponadto specjalizujemy się również w osłonach zewnętrznych jak np. markizy, pergole, zadaszenia, daszki i wiele innych.

* Dział „Okna, Drzwi, Bramy, Ogrodzenia” – oferujemy kompleksowe wyposażenie stolarki otworowej oraz bramy i napędy. Podstawą naszych produktów, to silna marka „Wiśniowski”, która oferuje innowacyjne i najwyższej jakości okna, bramy oraz drzwi.

* Vox – Marka vox, to lider wśród producentów mebli. Firma Adams jako jeden z oddziałów firmy vox, oferuje meble, dekoracje, drzwi, podłogi.

* Komfort – Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych. Ale to nie wszystko. Komfort to również produkty do urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie, jak również drzwi, lamele oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

3.Usługi

Nasza firma to nie tylko miejsce zakupów, ale także centrum usługowe. Oferujemy m.in. transport i dostawę naszych produktów pojazdami ciężarowymi, kompleksowy montaż zakupionych produktów oraz projekty i wizualizację dowolnych przestrzeni.

Nasze Wartości

  • Klient: Nasz klient jest naszą najważniejszą wartością. Staramy się zrozumieć i spełnić jego potrzeby.
  • Kompleksowość: Staramy się aby każdy klient, mógł zaopatrzyć się kompleksowo w produkty z różnych branż i stref dotyczących remontu i budowy każdego mieszkania i domu .
  • Innowacyjność: Jest dla nas ważne być na bieżąco z nowymi trendami i technologiami, aby zaoferować najlepsze rozwiązania.
  • Lokalna Społeczność: Jesteśmy częścią Żar i angażujemy się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

Nasza Lokalizacja

Adams Centrum Handlowe Żary znajduje się w sercu miasta Żary, co sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich mieszkańców i odwiedzających. Nasz adres to ul. Górnośląska 17, 68-200 Żary.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami:

  • Telefon: +48 48 479 4488
  • E-mail: internet@e-adams.pl
  • Strona internetowa: www.e-adams.pl

Dołącz do Nas!

Zapraszamy do odwiedzenia Adams Centrum Handlowego Żary i doświadczenia wyjątkowej atmosfery zakupów. Nasza firma jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!

Dziękujemy za zaufanie i wybór Adams Centrum Handlowego Żary!

* Godziny otwarcia oraz dane adresowe zawarte są w zakładce kontakt

 

PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)