Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Firmą

Nasza siedziba Centrum Handlowe przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach

Strona internetowa e-Adams.pl jest własnością firmy Adams Centrum Handlowe z Żar (lubuskie) która powstała w 1993 roku.

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów.

We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach. Stopniowe rozszerzanie oferowanego Naszym Klientom asortymentu, wywołało naturalny rozwój firmy. W 2010 roku powstał sklep internetowy e-Markizy, który z powodzeniem oferuje na rynku krajowym jak i europejskim szeroki asortyment z branży systemów osłonowych.

Obecnie Centrum Handlowe Adams to rozdzielone wielkim placem parkingowym budynki, w których skład wchodzą biura pracowników, sale produkcyjne rolet i żaluzji, salon meblowy Vox, salon podłóg Komfort, a także regularnie zmieniana, znajdująca się na powierzchni ponad 200 m2 ekspozycja łazienek oraz osobny pawilon z materiałami budowlanymi, farbami, mieszalnią tynków oraz narzędziami. Na placu są dostępne ekspozycje kostki brukowej, granitowej oraz palisad i bram.

Godziny otwarcia
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
godz. 7.00 – 18.00 (Dział budowlany)
godz. 9.00 – 18.00 (Pozostałe działy)
SOBOTA:
godz. 8.00 – 14.00

 

 

Balans między wysoką jakością i przystępną ceną

Nasza Oferta

Od materiałów budowlanych, po wykończenie i komfortowe dodatki

Początkowo firma zajmowała się wyłącznie sprzedażą oraz dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej. Wraz z otwarciem Centrum Handlowego Adams, poszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksowe rozwiązania wyposażenia wnętrz oraz produkcję systemów osłonowych. Produkujemy m.in. takie wyroby jak: rolety materiałowe, markizy, żaluzje, moskitiery. Zajmujemy się również dystrybucją markiz, żaluzji zewnętrznych fasadowych m.in. takich producentów jak Selt , Mol.

Dział Markizy to przede wszystkim markizy tarasowe, koszowe, markizy na okna dachowe, balkonowe sklepowe, wolnostojące i typu pergola. Uzupełnieniem oferty są tkaniny i akcesoria do markiz. W dziale z roletami znajdą Państwo szeroki asortyment rolet, wśród których są rolety w kasecie z prowadnicami , rolety mini i na okna dachowe. Nasza oferta obejmuje również moskitiery drzwiowe i okienne, w tym również moskitiery do okien dachowych. Oferujemy również żaluzje fasadowe, refleksole. Dział zadaszenia to zadaszenia tarasów, carporty, wiaty, garaże, ogródki piwne, wiaty garażowe i daszki nad drzwi. Na stronie znajdą Państwo cennik który z pewnością ułatwi opracowanie kosztorysu.

Dziś firma Adams to centrum wielu produktów dla Twojego domu. U nas znajdziesz: wszystkie materiały budowlane, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, okna, drzwi, bramy, automatykę do bram, rolety, żaluzje, markizy, moskitiery, lampy,oświetlenie, kuchnie na wymiar. Posiadamy również własną mieszalnię farb i tynków oraz największy w regionie salon farb i tapet. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do sklepu stacjonarnego Adams Centrum Handlowe woj. lubuskie – Sprzedaż prowadzimy na terenie Polski i Europy. Obsługujemy m.in. miejscowości Żary, Żagań, Bolesławiec, Zielona góra, Nowa Sól, Lubsko i okolice.

Zobacz Ofertę

PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)