Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

CAPAROL Ocieplenia, farby, tynki

Oferta centrum handlowego Adams

Centrum Handlowe Adams w Żarach zaprasza do zapoznania się z ofertą Firmy CAPAROL. Nasz sklep z materiałami i narzędziami budowlanymi ma już ustaloną pozycję na rynku. Od lat pomagamy Państwu w doborze odpowiednich i trwałych rozwiązań do domu, tarasu i nie tylko. Na miejscu mogą państwo skorzystać z fachowej porady naszych sprzedawców, tak aby  najlepiej dobrać z naszej oferty odpowiednie produkty. W ofercie naszego centrum znajdują  się miedzy innymi: bramy, ogrodzenia, drzwi, farby fasadowe, tynki, instalacje wodno-kanalizacyjne, podłogi Komfort, kostka, bruk, granit, kuchnie na wymiar, łazienki, płytki, markizy, żaluzje zewnętrzne, narzędzia, wiertła, śruby, wkręty, art. BHP, oświetlenie, rolety, żaluzje, moskitiery oraz wiele innych. Nasze centrum posiada szeroka ofertę materiałów budowlanych.
Możliwa jest dostawa do Klienta, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Łęknica, Przewóz, Żagań. Posiadane przez nas farby można również zamówić i odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym z materiałami budowlanymi.

CAPAROL to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Niezawodność oraz wysoka funkcjonalność produktów Caparol sprawiają, że są one wybierane podczas realizacji setek prestiżowych inwestycji każdego roku. Materiały Caparol są wykorzystywane do budowy obiektów sportowych, osiedli mieszkalnych, szpitali czy hoteli na całym świecie. Co więcej, produkty ze specjalistycznej linii Histolith znakomicie sprawdzają się podczas renowacji obiektów historycznych czy sakralnych. Z przyjemnością prezentujemy różnorodność architektury i wszechstronnego zastosowania produktów. Wśród obiektów znalazły się zatem muzea, ekskluzywne apartamentowce, zabytkowe kamienice lub pałace, nowoczesne osiedla, a nawet stadion sportowy. Obiekty referencyjne są najlepszą wizytówką wiarygodności i niezawodności naszych produktów. W ofercie marki znajdują się farby, systemy izolacji cieplnej, systemy akustyczne, produkty do ochrony i naprawy betonu oraz materiały przeznaczone do profesjonalnej konserwacji i renowacji zabytków.


PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)