Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

OLTENS  – Ceramika i Armatura sanitarna

Oferta centrum handlowego Adams

Centrum Handlowe Adams w Żarach zaprasza do zapoznania się z ofertą producentem ceramiki i armatury sanitarnej Firmy OLTENS. Nasz sklep z materiałami i narzędziami budowlanymi ma już ustaloną pozycję na rynku. Od lat pomagamy Państwu w doborze odpowiednich i trwałych rozwiązań do domu, tarasu i nie tylko. Na miejscu mogą państwo skożystac z fachowej porady naszych sprzedawców, tak aby  najlepiej dobrać z naszej oferty odpowiednie produkty. W ofercie naszego centrum znajdują  się miedzy innymi: bramy, ogrodzenia, drzwi, farby, tynki, instalacje wodno-kanalizacyjne, podłogi Komfort, kostka, bruk, granit, kuchnie na wymiar, wyposażenie łazienek, płytki, markizy, żaluzje zewnętrzne, narzędzia, wiertła, śruby, wkręty, art. BHP, oświetlenie, rolety, żaluzje, moskitiery oraz wiele innych. Nasze centrum posiada szeroka ofertę materiałów budowlanych.

Możliwa jest dostawa do Klienta, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Łęknica, Przewóz, Żagań. Posiadane przez nas wyposażenie łazienek można również zamówić i odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym.
 – Adams Centrum Handlowe ul. Górnośląska 17, 68-200 Żary

Marka Oltens

Dąży do stworzenia estetycznego, bardzo funkcjonalnego i niezwykle trwałego produktu, a silnie ukierunkowane i konceptualne myślenie sprawia, że zdecydowanie wyróżnia ją to od normy.
Wbrew pozorom każdy z nas spędza w łazience sporą część swojego życia. Dlatego chcemy, aby była wygodna, piękna i nie sprawiała problemów. Nasi inżynierowie pracują nad tym, by produkty wyróżniały się funkcjonalnością i trwałością, a projektanci obudowują ich mechanizmy w nowoczesny design, by łazienki Oltens cieszyły oko.

Naszą ideą jest umożliwienie Ci prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuć się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, od wanny po mydelniczkę. Dzięki idealnie dopasowanym do siebie formą i designem elementom, projektowanie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

/  Pure bathroom, pure fun!

OLTENS oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek. Kolekcje pozwalają szybko, łatwo i systemowo stworzyć komfortowe oraz spójne aranżacyjnie, wygodne i proekologiczne wnętrze.
Oferując kilkadziesiąt rozwiązań w stylu pure bathroom i produktów, które można elastycznie konfigurować, łączy nowoczesne rozwiązania z ciekawym designem, aranżując łazienkę marzeń. W myśl idei pure bathroom marka umożliwia proste i szybkie stworzenie łazienki, w której użytkownik czuje się wyjątkowo.
Każda seria produktów może być gotowym konceptem, w którym użytkownik znajdzie wszystko to, czego potrzebuje do urządzenia łazienki. Za sprawą idealnie dopasowanego do siebie wzornictwa wyposażenia, projektowanie łazienki z Oltens to czysta przyjemność i gwarancja indywidualnego, dopasowanego do użytkownika wnętrza.PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)