Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

RUBI narzędzia i akcesoria budowlane.

Oferta centrum handlowego Adams

Centrum Handlowe Adams w Żarach zaprasza do zapoznania się z ofertą Firmy RUBI. Nasz sklep z materiałami i narzędziami budowlanymi ma już ustaloną pozycję na rynku. Od lat pomagamy Państwu w doborze odpowiednich i trwałych rozwiązań do domu, tarasu i nie tylko. Na miejscu mogą państwo skożystac z fachowej porady naszych sprzedawców, tak aby  najlepiej dobrać z naszej oferty odpowiednie produkty. W ofercie naszego centrum znajdują  się miedzy innymi: bramy, ogrodzenia, drzwi, farby, tynki, instalacje wodno-kanalizacyjne, podłogi Komfort, kostka, bruk, granit, kuchnie na wymiar, łazienki, płytki, markizy, żaluzje zewnętrzne, narzędzia, wiertła, śruby, wkręty, art. BHP, oświetlenie, rolety, żaluzje, moskitiery oraz wiele innych. Nasze centrum posiada szeroka ofertę materiałów budowlanych.

Możliwa jest dostawa do Klienta, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Łęknica, Przewóz, Żagań. Posiadane przez nas farby można również zamówić i odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym z materiałami budowlanymi.


RUBI producent narzędzi dla fachowców


Marka RUBI
– jest znana z najlepszej żywotności i jakości swoich narzędzi. Od ponad 65 lat RUBI produkuje narzędzia najwyższej jakości i wytrzymałości, by uzyskać najlepszą wydajność w najtrudniejszych warunkach roboczych i dopasować się do potrzeb zgłaszanych na każdym z rynków. Oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych w celu poprawy wydajności pracy specjalistów z branży budowlanej. Począwszy od tarcz i wierteł diamentowych, odzieży i elementów ochronnych, systemów poziomowania aż po wysokiej klasy narzędzi do ciecia glazury. Co wiecej RUBI prezentuje innowacyjną gamę produktów plastikowych i gumowych przeznaczonych do prac budowlanych, które zostały stworzone w wyniku obserwacji lokalnych przyzwyczajeń profesjonalnych glazurników. Produkty RUBI-KANGURO oferują różnorodność i niespotykaną nigdzie indziej jakość, które doskonale nadają się do wykorzystania podczas wykonywania różnorodnych prac budowlanych i innych czynności z nimi związanych.


Jakie maszynki do cięcia gresu?

Gres jest materiałem idealnie nadającym się do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, wszystko to dzięki właściwościom niskiej nasiąkliwości i w konsekwencji mrozoodporności. To z kolei ma przełożenie na jego strukturę, czyniąc go materiałem bardzo twardym i odpornym na ścieranie.

Dobór wiertła pod kątem materiału

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę przy wyborze wiertła jest rodzaj materiału, w którym zamierzasz wiercić otwór. Materiały różnią się pod kątem właściwości, twardość, grubość, więc na początek podzielimy je na 3 duże grupy: glazurę, płytki kamionkowe (terakota) i gres.

Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do wiercenia otworów są wiertła z węglika wolframu, których używa się od nie glazurowanej strony płytki. Stosowane są do wykonania otworów w materiałach budowlanych i miękkich płytkach ceramicznych takich jak glazura, ale nie poradzą sobie z twardszymi np. gresami.Tutaj z pomocą przychodzą nam wiertła diamentowe, których kompletną gamę znajdziesz w ofercie RUBI

Tarcze diamentowe na szlifierkę – RUBI TLG i TGS

Są niezbędnymi narzędziami dla profesjonalnych glazurników i kamieniarzy. Biorąc pod uwagę specjalne cechy tarcze te zapewniają wydajność i precyzję każdego cięcia. TLG specjalizuje się w cięciu grubszych płytek z gresu porcelanowego podczas gdy TGS jest wszechstronnym narzędziem do cięcia i szlifowania różnych materiałów. Obie tarcze pokazują zaangażowanie firmy RUBI w innowacyjność i jakość, dzięki czemu zapewnia profesjonalistom narzędzia potrzebne do osiągnięcia wyjątkowych rezultatów swojej pracy.

PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)