Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

TIKKURILA farby inspirowane naturą.

Oferta centrum handlowego Adams

Centrum Handlowe Adams w Żarach zaprasza do zapoznania się z ofertą Firmy TIKKURILA. Nasz sklep z materiałami i narzędziami budowlanymi ma już ustaloną pozycję na rynku. Od lat pomagamy Państwu w doborze odpowiednich i trwałych rozwiązań do domu, tarasu i nie tylko. Na miejscu mogą państwo skorzystać z fachowej porady naszych sprzedawców, tak aby  najlepiej dobrać z naszej oferty odpowiednie produkty. W ofercie naszego centrum znajdują  się miedzy innymi: bramy, ogrodzenia, drzwi, farby fasadowe, tynki, instalacje wodno-kanalizacyjne, podłogi Komfort, kostka, bruk, granit, kuchnie na wymiar, łazienki, płytki, markizy, żaluzje zewnętrzne, narzędzia, wiertła, śruby, wkręty, art. BHP, oświetlenie, rolety, żaluzje, moskitiery oraz wiele innych. Nasze centrum posiada szeroka ofertę materiałów budowlanych.
Możliwa jest dostawa do Klienta, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Łęknica, Przewóz, Żagań. Posiadane przez nas farby można również zamówić i odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym z materiałami budowlanymi.

TIKKURILA producent farb dla domu i przemysłu

Firma TIKKURILA to fiński producent farb i lakierów z siedziba w Tikkurila, Vantaa niedaleko Helsinek. Firma została założona w 1862 roku jako Dickursby Oljeslageri jako producent oleju lnianego i lakieru, a w 1885 roku została przejęta przez helsińską firmę Schildt & Hallberg.

Dziś firma oferuje produkty dzięki którym możemy wspólnie tworzyć wyjątkowe, inspirujące wnętrza. Jest pionierem ekologicznych rozwiązań popartych licznymi certyfikatami. W przekonaniu, że małe kroki tworzą wielkie dzieło, jeszcze mocniej chcemy wspierać ideę zrównoważonego rozwoju, która opiera się na równoległym rozkwicie gospodarki, społeczeństwa i środowiska z myślą o przyszłych pokoleniach.
Malowanie to najprostszy sposób na zmianę klimatu pomieszczenia. Kolory wpływają na nasz nastój, pomagają w koncentracji lub powodują, że czujemy przypływ energii. Dzięki farbą i barwom Tikkurila mamy ogromne możliwości, aby poprawić funkcjonalność i atmosferę w domowym miejscu pracy.

Dzięki farbą firmy TIKKURILA możemy odmienić nie tylko wnętrza ale również inne elementy otoczenia. W bogatej ofercie produktów znajdziemy farby dzięki którym wykonamy renowacje ogrodzeń lub mebli, beton i drewno również zyskują szanse na nowy wygląd. Wiele farb jest w wersji mieszalnikowej co umożliwia nam samodzielne wybranie odpowiadającego nam koloru.


PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)