Adams Centrum Handlowe, ul. Górnośląska 17, Żary

SOLID narzędzia i akcesoria budowlane

Oferta centrum handlowego Adams

Centrum Handlowe Adams w Żarach zaprasza do zapoznania się z ofertą Firmy SOLID. Nasz sklep z materiałami i narzędziami budowlanymi ma już ustaloną pozycję na rynku. Od lat pomagamy Państwu w doborze odpowiednich i trwałych rozwiązań do domu, tarasu i nie tylko. Na miejscu mogą państwo skorzystać z fachowej porady naszych sprzedawców, tak aby  najlepiej dobrać z naszej oferty odpowiednie produkty. W ofercie naszego centrum znajdują  się miedzy innymi: bramy, ogrodzenia, drzwi, farby, tynki, instalacje wodno-kanalizacyjne, podłogi Komfort, kostka, bruk, granit, kuchnie na wymiar, łazienki, płytki, markizy, żaluzje zewnętrzne, narzędzia, wiertła, śruby, wkręty, art. BHP, oświetlenie, rolety, żaluzje, moskitiery oraz wiele innych. Nasze centrum posiada szeroka ofertę materiałów budowlanych.
Możliwa jest dostawa do Klienta, szczególnie w okolicach miejscowości: Lipinki Łużyckie, Lubsko, Nowogród Bobrz., Szprotawa, Nowa Sól, Sieniawa Żarska, Zielona Góra, Łęknica, Przewóz, Żagań. Posiadane przez nas farby można również zamówić i odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym z materiałami budowlanymi.

SOLID producent narzędzi dla Profesjonalistów

Firma Solid jest obecna na rynku od 2001 roku. Posiadamy własne zakłady produkcyjne, w których powstają ręczne narzędzia budowlane, systemy poziomowania płytek, artykuły malarskie i produkty foliowe.

Wysoką jakość oraz dobrą cenę naszych produktów potwierdza ponad 2500 zaopatrywanych przez nas marketów, sklepów oraz hurtowni budowlanych.

Produkty pod marką SOLID przeznaczone są dla profesjonalnych wykonawców budowlanych, którzy doceniają wysoką jakość I niezawodność używanych narzędzi.

Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów, takich jak stal pochodząca z renomowanych europejskich hut czy wysokogatunkowe tworzywa sztuczne. Proces produkcji jest stale monitorowany, dzięki czemu uzyskujemy produkty najwyższej jakości.


PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)